Доставка і оплата

Ми раді повідомити, що забезпечуємо швидку та надійну доставку по всій Україні через служби доставки "Нова Пошта" та "Укрпошта". Вартість доставки залежить від розміру замовлення та місця призначення і розраховується автоматично при оформленні замовлення.

 

Адресна доставка до дверей по Україні, службою "Нова Пошта".

 Термін доставки: 1- 3 дні. Вартість доставки: Тарифи Нова Пошта.

Доставка  у відділення "Нова Пошта".

 Термін доставки: 1- 3 дні. Вартість доставки: Тарифи Нова Пошта.

Доставка кур'єром у Луцьку.

Вартість доставки залежить від відстані та габаритів товару, мінімальна вартість від 80 грн. Доставляється того ж дня або наступного дня в залежності від часу оформлення замовлення та адреси доставки. 

 

Тривалість доставки генераторів

Доставка на відділення: 

  • «Нова пошта» 

Мінімальна вартість доставки від 500 грн, час очікування 1-3 дні 

  • «Укрпошта»

Мінімальна вартість доставки від 520,00 грн + (5,0 грн × фактична вага понад 30 кг)

 

Доставка кур'єром служби перевізника за адресою 

  • «Нова пошта»

Мінімальна вартість доставки від 100 грн, час очікування 1-3 дні 

 

Для вашої зручності ми пропонуємо наступні варіанти оплати:

  1. Оплата при отриманні замовлення у відділенні "Нова Пошта" або "Укрпошта". Ви сплачуєте за товар при отриманні вже відправленого вами замовлення. Оплата за послуги згідно з тарифом Нової пошти 70 грн. + 2% від суми замовлення.

  2. Оплата онлайн банківською карткою. Ви можете зручно і безпечно сплатити за товар за допомогою вашої банківської картки прямо на нашому сайті під час оформлення замовлення.

  3. Оплата через платіжну систему WayForPay. Ця надійна платіжна система дозволяють вам швидко і безпечно здійснити оплату за ваше замовлення через інтернет за допомогою вашого мобільного пристрою або комп'ютера.

Ми віддані вашій задоволеності, тому зробимо все можливе, щоб забезпечити швидку та зручну доставку вашого замовлення, а також надати зручні способи оплати. Дякуємо за те, що обрали нас!

 

Замовлення відправляється в день оформлення замовлення до 15:00. Замовлення, підтверджені після 15:00 чи у вихідні та святкові дні - будуть відправлені на наступний робочий день. 

Доставка по Україні займає 1-3 дні, вартість розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки.